Шафа – це меблевий виріб, який слугує для зберігання одягу та взуття, а також для спутніх аксесуарів людини.У цьому виробі є потреба у кожного хто має одяг. Без нього тяжко уявити сучасні інтер’єри, адже він не тільки доповнює їх але й дозволяє організувати простір, сховати всі речі від сторонніх очей та створити комфортну атмосферу. Сучасні шафи дуже сильно відрізняються від тих, що були у моді ще декілька десятиріч тому. Вони змінилися у дизайні та стали більш функціональними.

Сьогодні кожен може обрати для себе безліч варіантів, виходячи зі своїх вподобань, бюджету та стилістики інтер’єру. У наших салонах ви зможете підібрати шафу для будь-якої кімнати. В нас чудовий вибір шаф, шаф-купе, гардеробних кімнат, які останнім часом користуються шаленою популярністю, адже вони дуже місткі і ергономічні. Окреме місце можна відвести шафам-купе, цей меблевий виріб підходить для приміщень з будь-яким дизайном та площею.

Для тих, кому не дуже подобаються шафи-купе, ми можемо запропонувати розпашні моделі. Вони ідеально впишуться як у житловий, так і офісний інтер’єр. Якщо ви робити оселю з незвичайним плануванням або бажаєте мати дизайнерську шафу з нестандартною конструкцією, то ми для вас її виготовимо.

Також у нас ви зможете підібрати стелажі і гардероби на будь-який смак! Всі меблі виготовляються лише з якісних матеріалів та прослужать вам не один рік! Якщо у нашому каталозі ви не знайдете бажаної моделі шафи, ми виготовимо її для вас «під ключ» за індивідуальним рішенням!