. Сучасне виробництво, яке викорстовує машини з ЧПУ, що дозволяє мінімізувати персонал та зменшити ризик браку продукції, а також залишатись у конкурентній ціновій політиці. Розташування виробничих потужностей у м. Львів. Використовуються високоякісні матеріали європейських постачальників Hettich, EGGER,BLUM, INOXA,Kaindl,Senosan та інших, що дозволяє робити продукцію за найвищими європейськими стандартами. Високопрофесійний персонал забезпечують виготовлення меблів виключно на рівні світових стандартів.

Запорукою стабільного розвитку нашої компанії, яка в Україні впродовж десяти років виготовляє меблеві вироби, є передовий інноваційний досвід численних європейських компаній, набутий командою «VOYA» відвідавши декілька десятків великих та малих виробництв по всій Європі та перейнявши іновації та досвід у сфері виробництва корпусних меблевих виробів. Топ менеджери компаії відвідують європейські виставкові павільйони для постійного пошуку іновацій у меблевій галузі

Компанія реалізує меблеві вроби не лише на ринку України, а й на зовнішніх ринках, використовуючи при цьому іншу TM. Успішному просуванню наших товарів до вибагливого зарубіжного споживача сприяє еко-сертифікація, яку меблеве виробництво «VOYA» пройшло у Європі.

Корпус кухонь виготовляються виключно з австрійської ЛДСП «EGGER», фасадна частина, кухонь у мінімалізмі виконується з акрилових панелей «Niemann» (Німеччи),EGGER (Австрія),Kaindl (Австрія), LUXFORM (Україна) та інші.

Класичні кухні "VOYA WOOD" виготовляються з масиву ясеня та дубу. Термін виконання до трьох місяців, так як вироби з дерева потребують додатвового огляду та обробки.

Окрім цього, для комплектації меблів «VOYA» використовує високотехнічні та ергономічні системи зберігання INOXA(Італія),«Blum»(Австрія), «KESSEBÖHMER»(Німеччина), «Hettich»(Німеччина).

Окрему увагу компанія приділяє монтажним роботам для освітлення своїх меблевих виробів. Без LED-освітлення сьогодні не здається у експлуатацію жоден сучасний меблевий виріб. В салонах компії "VOYA" Ви можете з точністю виміряти всі кухонні висоти для Вашого зросту за рахунок використання унікального пристрою для вимірювання "ErgonoMetr" яку розробила відома Німецька компанія «KESSEBÖHMER», що ідеально пасуватиме персональній антропометрії господині кухні, так як компанія приділяє особливу увагу ергономіці всіх меблевих виробів. Усе це додає зручності під час експлуатації кухонного начиння та житлових меблевих виробів.