Головна Про компанію Оплата і доставка Корисна інформація Контакти
КУХНІ ВАННИ ШАФИ АКЦІЇ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН МОДЕЛЮВАННЯ КУХНІ
Про компанію

Компанія "VOYA" займається виготовленням та встановленням дизайнерських кухонь, ванних кімнат європейського зразку. Історія торгової марки бере свій початок в 2012 році місто Львів. З цього часу вона активно розвивається, переймаючи досвід таких всесвітньо відомих брендів, як «Gorenje» і «Beckermann». Працівники компанії регулярно приймають участь у національних та міжнародних тренінгах і семінарах, підвищуючи рівень своїх професійних навиків. Оптимальне співвідношення ціни та якості продукції дозволяє не тільки триматись «на плаву», але й постійно завойовувати нові позиції на українському ринку. 

При виготовленні кухонь та інших корпусних меблів від ТМ "VOYA" застосовуються високоякісні екологічно чисті матеріали та враховуються сучасні тенденції. Завдяки тому, що продукти "VOYA" виконуються, здебільшого, в мінімалістичному скандинавському стилі, вони ідеально підходять для помешкань з LOFT інтер’єром та сучасного стилю. Крім цього, продукція торгової марки Voya відзначається практичністю у використанні і тривалими термінами експлуатації. Вона покликана приносити в оселю спокій та затишок. Кухні та корпусні меблі компанії "VOYA" є джерелом натхнення та хорошого мікроклімату оселі, а також з неординарними дизайнерськими рішеннями

Одним з основних принципів компанії є індивідуальний підхід до клієнтів, який забезпечується неординарними дизайнерськими рішеннями, кваліфікованою консультаційною підтримкою. При замовленні покупці мають змогу скористатись послугою онлайн-моделювання. Ця опція дозволяє замовникам сконструювати кухню їхньої мрії.

 

Ознайомитись з каталогом продукції, а також придбати кухні, шафи купе, гардеробні кімнати, меблі у ванну кімнату, дитячі меблі від ТМ "VOYA","Beckermann","Geos Ideal", "Miele",  можна за адресою Львів, вул.Стрийська, 45а, салон "VOYA" , м.Івано-Франківськ, вул. Стуса, 30в, салон"VOYA"