Головна Про компанію Оплата і доставка Корисна інформація Контакти
КУХНІ ВАННИ ШАФИ АКЦІЇ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН МОДЕЛЮВАННЯ КУХНІ
Шафи
- VOYA корпусна
Шафи / VOYA корпусна

    Популярність шаф-купе зростає з кожним днем - сучасна шафа-купе це організована і багатофункціональна система, яка гармонійно впишеться в інтер’єр вашої оселі. Шафа-купе, встановлена навіть в невеликій за розміром прихожій, здатна замінити собою декілька громіздких традиційних шаф, заховати від сторонніх очей численні речі. 
    Одяг і взуття в шафі-купе збережуть первозданний вид, просторий об'єм шафи-купе поглине громіздкі валізи і дорожні сумки, в ній ви зможете розмістити все: висувні ящики, полички, системи для верхнього одягу і навіть гладильну дошку. Шафи-купе комплектуються дзеркальними дверима (дзеркало в повний ріст особливо припаде до душі прекрасній половині вашого сімейства), склом (матоване, з малюнком на вибір), наші дизайнери запропонують вам і художнє оформлення фасадів шафи-купе. 
    Ми пропонуємо безліч варіантів вбудованих шаф-купе. Варіанти використання таких шаф, варіації оформлення і навіть застосування дуже різноманітні. Шафа-купе прикрасить не лише передпокій, але і прекрасно впишеться в інтер'єр спальні, дитячої кімнати і навіть кух

    Особливе місце у житті кожної сімейної пари відводиться дитячим меблям. Особливу увагу більшість батьків звертають на екологічність та безпечність матеріалів. Компанія «VOYA» працює тільки з європейськими постачальниками матеріалів, що в свою чергу дозволяє максимально дбати за здоров’я молодого покоління.